Kontakt

Palladium

Palladium jest jedną z lepiej wyposażonych sal widowiskowo-koncertowych w Polsce. Znakomita lokalizacja, ciekawe wnętrza oraz bardzo dobre wyposażenie nagłośnieniowe i oświetleniowe sprawiają, że odbywające się tu imprezy maja niepowtarzalny charakter. Jest to idealne miejsce do organizowania dużych koncertów artystów polskich jak i zagranicznych, eventów, spotkań biznesowych, przedstawień teatralnych, imprez integracyjnych oraz okolicznościowych.

Działając od 2005 roku Palladium jako sala widowiskowa trwale wpisało się na kulturalną mapę stolicy. W Palladium odbywały się najistotniejsze dla Warszawy imprezy i wydarzenia, m.in. Warszawski Festiwal Filmowy, Jazz Jamboree, Blues Rock Jazz Warsaw Festiwal. W Palladium gościliśmy takie gwiazdy jak: The Cinematic Orchestra, Busta Rhymes, Magic Malik Quintet, Kosheen, Ultra Orange & Emmanuelle, Bernardo Sassetti, Julia Roma, Zbigniew Namyslowski Quintet, Richard Galliano & Gary Burton, Hanna Banaszak, Olga Voichenko, Zap Mama, Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra, Arturo Sandoval, Matt Dusk, Ada Zaryan, Level 42, Joe Bonamasa i wielu innych. Koncerty zorganizowane w tym miejscu przyciągają publiczność z całej Polski i nie tylko.


Palladium to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. Palladium, to również scena teatralna, która ruszyła w lutym 2011 roku ! Teatr jest poszerzeniem naszej oferty kulturalnej o prezentację spektakli teatralnych przy zachowaniu dotychczasowego profilu działalności koncertowej.

Więcej informacji na stronie Palladium 

 

 

 

Najbliższe imprezy

Już dziś! : Hybryday
Za 6 dni : Opcja Złota 7

Dane kontaktowe

Adres: ul. Złota 7/9

Warszawa

E-mail: klub@hybrydy.com.pl
Telefon: (22) 822 30 03, 822 87 02
Fax: (22) 822 87 02

Biuro czynne: 
Pn-pt od godz. 09.00 do 17.00
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa

 

Żywiec Fundacja Universitatis Varsoviensis Palladium Proxima Klubowa.pl XL Energy drink eBilet ISIC Eska