Wynajem - imprezy zamknięte

Klub Hybrydy jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych klubów studenckich stolicy. Od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród studentów i mieszkańców Warszawy. Znany jest nie tylko z miejsca na dobrą zabawę, ale również jako obiekt doskonale przygotowany do organizowania imprez zamkniętych oraz wielu koncertów. Atmosfera Hybryd pozostaje w pamięci na długo – klimatyczny wystrój, znakomita muzyka, sympatyczni barmani i obsługa zachęcają do odwiedzin.

Klub Hybrydy posiada trzy w pełni klimatyzowane sale, w tym:
Salę Widowiskową na ok. 600 osób
„Chillout room” – na ok. 30 osób
„Bar Voliera” na ok. 80 osób

Sala Widowiskowa jest największą sala klubu - odbywają się w niej liczne koncerty, imprezy taneczne, konferencje oraz inne imprezy masowe. Jej zaletami są: uniwersalność, bezpieczeństwo oraz doskonała akustyka. Sala wyposażona jest w scenę, która pomieści maksymalnie do 20 osób. Lokal jest wyposażony w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy spełniający wymogi zarówno dyskotekowe jak i koncertowe. Możliwa jest również adaptacja nagłośnienia i oświetlenia na cele konferencyjne.

W ustawieniu koncertowym sala pomieści 600 osób.
W ustawieniu konferencyjnym możliwe jest ustawienie 200 krzeseł.
Tylnią część Sali wypełnia rozciągający się przez całą długość lokalu bar.

„Bar Voliera” może działać niezależnie od pobliskiej Sali Widowiskowej.
Bardzo często miejsce to służy spotkaniom w gronie przyjaciół, na mniejsze imprezy, lub zamknięte spotkania firmowe. Wygodne sofy umożliwiają odpoczynek i regenerację sił. Przestrzeń jest wyposażona we własne nagłośnienie oraz osobny bar.
Sala pomieści około 80 osób
Pomieszczenie jest  klimatyzowane.

"Chillout room" - wyposażony jest w wygodne skórzane sofy, pufy oraz niskie stoliki. Na ścianach zawieszone są 3 telewizory plazmowe.
„Chillout room” jest to doskonałym miejscem zarówno na chwilę wytchnienia po szaleństwach na parkiecie jak i do spotkań w gronie przyjaciół.
Sala pomieści około 30 osób
Pomieszczenie jest  klimatyzowane.

Więcej szczegółów na stronie Działu Organizacji Imprez

Najbliższe imprezy